Α’ Εθνική κατηγορία – 1ος όμιλος
4η αγωνιστική
Κυριακή 11/12/2022, 15:00
Θεόνη Τρίκαλα – Βόλος 2004 (γήπεδο Τρικάλων)
Διαιτησία: Νίτσας, Κοντογιώργος, Κοτούμπας (Λάρισας)
ΠΑΟΚ – Άρης (Ακ. Ν. Μεσημβρίας)
Διαιτησία: Παπαδόπουλος Γ., Αλμπάντης, Γιατσίδης (Μακεδονίας)
Άβαντες Χαλκίδας – Λάρισα (γήπεδο ΕΠΣ Εύβοιας)
Διαιτησία: Ζησιός, Παντελίδου, Καρανδινάκη (Ανατολικής Αττικής)
ΓΠΟ Καστοριά – Ελπίδες Καρδίτσας 94 (ΔΑΚ Άργους Ορεστικού)
Διαιτησία: Θεοδωρόπουλος, Δούμτσης, Πάνου (Φλώρινας)
Βαθμολογία ΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | ΙΣ | ΗΤ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ | ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ |
1 | ΠΑΟΚ | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 |
2 | Θεόνη Τρίκαλα 2011 ΑΟ | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 17 | 0 |
3 | Βόλος 2004 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 3 |
4 | Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 8 |
5 | Καστοριά ΓΠΟ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 6 |
6 | Άρης | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 |
7 | Λάρισα | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 |
8 | Άβαντες Χαλκίδας | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 |
Β’ Εθνική κατηγορία – 1ος όμιλος
4η αγωνιστική
Κυριακή 11/12/2022, 15:00
Μέντεκας Καλαμαριάς – Βέροια (γήπεδο Μίκρας)
Διαιτησία: Τσόμτσος, Τζιμόπουλος, Μαυροπούλου (Χαλκιδικής)
Σειρήνες Γρεβενών – Βασίλισσα Θράκης (γήπεδο ΕΠΣ Γρεβενών)
Διαιτησία:Μπακάλης, Κοκκαλιένιος, Πρωτόγερος (Καστοριάς)
Δόξα 2016 ΠΣ – Βόλος ΝΠΣ (γήπεδο Αδριανής)
Διαιτησία: Κωνσταντινίδης, Καφετζόπουλος, Ταουκτσής (Καβάλας)
Ροδόπη 87 – Πανσερραϊκή (γήπεδο ΕΠΣ Θράκης)
Διαιτησία: Καραλευθέρη, Κρυσταλλίδου, Ασηκίδου (Ξάνθης)
Βαθμολογία
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | ΙΣ | ΗΤ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ | ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ |
1 | Δόξα 2016 ΠΣ | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 |
2 | Σειρήνες Γρεβενών | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 |
3 | Πανσερραϊκή | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 |
4 | Ροδόπη 87 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 |
5 | AO Λέοντες | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 |
6 | Βέροια | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 |
7 | Μέντεκας Καλαμαριάς | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 |
8 | Βόλος ΝΠΣ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 |
9 | Βασίλισσα Θράκης | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 |
Γ’ Εθνική κατηγορία
1η Αγωνιστική
Σάββατο 10/12/2022, 15:00
Σκίουροι – ΠΑΟΚ Β’ (γήπεδο Πυλαίας)
Διαιτησία: Κοσμόγλου, Αθανασίου (Μακεδονίας), Παπαχριστοδούλου (Πρέβεζας-Λευκάδας)
Κυριακή 11/12/2022, 15:00
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Αίαντας Πυλαίας (γήπεδο Ατρόμητου)
Διαιτησία:Δροβατζήκας, Στεργιόπουλος, Βασιλόπουλος (Γρεβενών)
Κοίλων Κοζάνης – Φλώρινα ΠΑΣ (γήπεδο Λιάπειο)
Διαιτησία: Σαρικαλαϊτζίδης, Λυρογιάννης, Παπαβασιλείου (Καστοριάς)