Α’ Εθνική – 1ος όμιλος
9η αγωνιστική
ΠΑΟΚ – ΓΠΟ Καστοριάς (γήπεδο Νέας Μεσημβρίας)
Διαιτητές: Μαυρίδης, Μητρόπουλος, Σαμαράς (Ημαθίας)
Θεόνη Τρικάλων – Ελπίδες Καρδίτσας (γήπεδο Αθλητικό κέντρο Σωτήρας)
Διαιτητές: Τσιοφλίκη, Μάνος, Δεδικούσης (Λάρισας)
Λάρισα – Άρης Θεσσαλονίκης (γήπεδο Νεάπολης Λάρισας)
Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Τσικλητάρη, Μαυρογιώργης (Πιερίας)
Βαθμολογία
ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | ΙΣ | ΗΤ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ | ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ | |
1 | ΠΑΟΚ | 21 | 7 | 7 | 0 | 0 | 23 | 2 |
2 | Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94 | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 11 | 13 |
3 | Θεόνη Τρίκαλα 2011 ΑΟ | 13 | 8 | 4 | 1 | 3 | 18 | 4 |
4 | Λάρισα | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 6 |
5 | Βόλος 2004 | 11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 9 |
6 | Άρης | 5 | 7 | 1 | 2 | 4 | 2 | 17 |
7 | Καστοριά ΓΠΟ | 5 | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 10 |
8 | Άβαντες Χαλκίδας | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 20 |
Β’ Εθνική – 1ος όμιλος
Σειρήνες Γρεβενών – Βέροια Ladies (γήπεδο ΕΠΣ Γρεβενών)
Διαιτητές: Πελετίδης, Πανυτσίδου, Σίας Κ. (Κοζάνης)
Δόξα Δράμας – Βασίλισσα Θράκης (γήπεδο Αδριανής)
Διαιτητές: Μπαγάνης, Γεροντίδης, Ταουκτσής (Καβάλας)
Βόλος – Ροδόπη (γήπεδο ΕΑΚ Βόλου)
Διαιτητές: Κοσμέτου, Γκάγκας, Μπελμεζά (Λάρισας)
Λέοντες – Μέντεκας Καλαμαριάς (γήπεδο Ευκαρπίας)
Διαιτητές: Δώνης, Αθανασιάδου, Ζαχαρόπουλος (Μακεδονίας)
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | ΙΣ | ΗΤ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ | ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ | |
1 | Σειρήνες Γρεβενών | 17 | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | 2 |
2 | Ροδόπη 87 | 14 | 7 | 4 | 2 | 1 | 16 | 12 |
3 | Δόξα 2016 ΠΣ | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 17 | 5 |
4 | Βόλος ΝΠΣ | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 5 |
5 | AO Λέοντες | 9 | 7 | 2 | 3 | 2 | 5 | 7 |
6 | Βέροια | 9 | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | 14 |
7 | Πανσερραϊκή | 6 | 8 | 1 | 3 | 4 | 5 | 8 |
8 | Μέντεκας Καλαμαριάς | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 19 |
9 | Βασίλισσα Θράκης | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 12 |
Γ’ Εθνική – 3ος όμιλος
2η αγωνιστική
Αίαντας Πυλαίας – ΠΑ.Ο. Κοίλων (γήπεδο Μίκρας)
Διαιτητές: Τσότσος, Μαυροπούλου, Κορναράκη (Χαλκιδικής)
Βαθμολογία
ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | ΙΣ | ΗΤ | ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ | ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ | |
1 | ΠΑ.Ο. Κοίλων | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 2 |
2 | Αίαντας Πυλαίας | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 |
3 | Σκίουροι | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 12 | 4 |
4 | ΠΑΟΚ Β’ | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 22 | 3 |
5 | Ατρόμητος Πτολεμαΐδας | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 18 |
6 | Φλώρινα ΠΑΣ | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 23 |