Το πρόγραμμα του Α' γύρου της Α' κατηγορίας ΕΠΣ Κοζάνης 2020-2021

By Σεπτεμβρίου 17, 2020

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
19.09.2020 16.30

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
 


-


ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
20.09.2020 16.30

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
20.09.2020 16.30

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
20.09.2020 16.30

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
19.09.2020 16.30

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
20.09.2020 16.30

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
19.09.2020 16.30

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
19.09.2020 16.30

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Δ:
E:
 

 

-

 

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
27.09.2020 16.00

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
26.09.2020 16.00

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
26.09.2020 16.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
27.09.2020 16.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
26.09.2020 16.00

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
26.09.2020 16.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
26.09.2020 16.00

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Δ:
E:
 

 

-

 

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
27.09.2020 16.00

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
03.10.2020 16.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
04.10.2020 16.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
03.10.2020 16.00

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
04.10.2020 16.00

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
03.10.2020 16.00

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
03.10.2020 16.00

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
03.10.2020 16.00

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
04.10.2020 16.00

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
11.10.2020 16.00

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
11.10.2020 16.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
11.10.2020 16.00

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
10.10.2020 16.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
10.10.2020 16.00

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
11.10.2020 16.00

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
10.10.2020 16.00

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
10.10.2020 16.00

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
 

 

-

 

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
17.10.2020 16.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
18.10.2020 16.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
17.10.2020 16.00

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
18.10.2020 16.00

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
17.10.2020 16.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
18.10.2020 16.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
17.10.2020 16.00

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
17.10.2020 16.00

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
 

 

-

 

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
25.10.2020 15.00

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
24.10.2020 16.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
25.10.2020 15.00

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
25.10.2020 15.00

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
25.10.2020 15.00

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
24.10.2020 16.00

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
 

 

-

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
24.10.2020 16.00

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
25.10.2020 15.00

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
 

 

-

 

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
31.10.2020 15.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
01.11.2020 15.00

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
31.10.2020 15.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
01.11.2020 15.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
31.10.2020 15.00

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
31.10.2020 15.00

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
31.10.2020 15.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
31.10.2020 15.00

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
08.11.2020 15.00

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
07.11.2020 15.00

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
08.11.2020 15.00

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
07.11.2020 15.00

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
 

 

-

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
08.11.2020 15.00

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
08.11.2020 15.00

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
08.11.2020 15.00

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
07.11.2020 15.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
14.11.2020 15.00

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
15.11.2020 15.00

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
14.11.2020 15.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
14.11.2020 15.00

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
14.11.2020 15.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
15.11.2020 15.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
14.11.2020 15.00

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
14.11.2020 15.00

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
22.11.2020 15.00

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
21.11.2020 15.00

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
22.11.2020 15.00

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
21.11.2020 15.00

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
22.11.2020 15.00

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
21.11.2020 15.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
22.11.2020 15.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
22.11.2020 15.00

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
28.11.2020 15.00

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
28.11.2020 15.00

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
28.11.2020 15.00

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
29.11.2020 15.00

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Δ:
E:
 

 

-

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
28.11.2020 15.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
28.11.2020 15.00

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
29.11.2020 15.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
29.11.2020 15.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
05.12.2020 15.00

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟ
05.12.2020 15.00

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
06.12.2020 15.00

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
05.12.2020 15.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
06.12.2020 15.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
05.12.2020 15.00

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
06.12.2020 15.00

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
05.12.2020 15.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
12.12.2020 15.00

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
13.12.2020 15.00

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
 

 

-

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπ: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
12.12.2020 15.00

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
12.12.2020 15.00

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
12.12.2020 15.00

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
13.12.2020 15.00

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Δ:
E:
 

 

-

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
13.12.2020 15.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
12.12.2020 15.00

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπ: ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
20.12.2020 15.00

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Γήπ: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
19.12.2020 15.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπ: ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
19.12.2020 15.00

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπ: ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
19.12.2020 15.00

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπ: ΠΥΡΓΩΝ
20.12.2020 15.00

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
19.12.2020 15.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Γήπ: ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
20.12.2020 15.00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
19.12.2020 15.00

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπ: ΚΡΟΚΟΥ
09.01.2021 15.00

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπ: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
09.01.2021 15.00

ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπ: ΣΕΡΒΙΩΝ
10.01.2021 15.00

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ Η ΕΝΩΣΗ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπ: ΑΙΑΝΗΣ
10.01.2021 15.00

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Δ:
E:
 

 

-

 

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπ: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
10.01.2021 15.00

ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
09.01.2021 15.00

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπ: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
10.01.2021 15.00

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Δ:
E:
 

 

-

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπ: ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
09.01.2021 15.00

ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.
Δ:
E:

     

 

Image
Image

ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΑΓΡΟΣ
THARROSLOGO
ΤΑΓΑΡΑΣ

Στοιχεια επικοινωνιας

Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας στα ακόλουθα στοιχεία

Εφημερίδα ΘΑΡΡΟΣ Δυτικής Μακεδονίας

  Τσόντζα 2 Κοζάνη

  +30 2461038611

  +30 2461034611

  tharos@otenet.gr

Πρωτοσελιδα Εφημεριδων

Εφημερευοντα Φαρμακεια

Εφημερεύοντα Φαρμακεία ΚΟΖΑΝΗΣ